English Český Pусский Ukraiński Chiński

Aktualności | Zobacz więcej

27.08.2014

Medale polskich pływaków na Mistrzostwach Europy

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w Pływaniu w Berlinie należały do Polaków. Nasi reprezentanci, których ubiera Arena - marka dostępna w sklepach Martes Sport, wywalczyli dwa złota, srebro i brąz.

26.08.2014

Squash w centrum miasta z marką Hi-Tec

W czwartek 28 sierpnia na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej pojawi się unikatowy w skali kraju szklany kort do squasha. Na obiekcie rozegrane zostaną mecze pomiędzy czołowymi zawodnikami z Polski i z zagranicy. Wydarzenie sponsoruje m.in. marka Hi-Tec.

14.08.2014

Nowy sklep Martes Sport w Ełku

Nowy sklep Martes Sport został otwarty w Ełku w Centrum Handlowym Brama Mazur. Miłośnicy aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu mogą robić zakupy od 13 sierpnia. 

12.08.2014

Hi-Tec jednym ze sponsorów IX Beskid Cup

W dniach 13–15 sierpnia 2014 w Jaworzu koło Bielska-Białej spotkają się gwiazdy polskiej sceny, by już po raz dziewiąty rywalizować na kortach tenisowych o Beskid Cup. Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.  

Witamy na stronie Martes Sport

Martes Sport Sp. Z o.o.

 

Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek. Zaopatrujemy placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum oraz akcesoria firmy Nike. Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower, to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo. 

 


   

  Skontaktuj się z nami ! 

  Martes Sport Sp. z o.o.
  ul. Malowany Dworek 115,
  43-300 Bielsko-Biała
  tel.
   033 8281740
  fax.
  033 8281741

  info@martessport.com.pl