English Český Pусский Ukraiński Chiński

Aktualności | Zobacz więcej

17.09.2014

Sklep Martes Sport w Tarnowskich Górach

W Seller Retail Park w Tarnowskich Górach został otwarty kolejny sklep Martes Sport. Na powierzchni 350 m² klienci mogą znaleźć odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe znanych i cenionych marek sportowych.Salony Martes sport cechują: duży wybór, intuicyjne rozmieszczenie towaru oraz atrakcyjne ceny.

10.09.2014

Olsztyn: otwarcie 90 sklepu Martes Sport w Polsce

5 września w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej został otwarty 90 sklep Martes Sport w Polsce. To etap dynamicznego planu rozwoju sieci w naszym kraju. W najbliższym czasie zaplanowano otwarcia w kolejnych polskich galeriach handlowych. 

04.09.2014

Trzy kolejne sklepy Martes Sport

Sieć sklepów Martes Sport poszerzyła się o trzy kolejne: w Gliwicach, w Kętrzynie oraz w Nowej Soli. W chwili obecnej w Polsce jest już 89 salonów oferujących odzież, obuwie i akcesoria sportowe czołowych światowych marek.

27.08.2014

Medale polskich pływaków na Mistrzostwach Europy

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w Pływaniu w Berlinie należały do Polaków. Nasi reprezentanci, których ubiera Arena - marka dostępna w sklepach Martes Sport, wywalczyli dwa złota, srebro i brąz.

Witamy na stronie Martes Sport

Martes Sport Sp. Z o.o.

 

Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek. Zaopatrujemy placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum oraz akcesoria firmy Nike. Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower, to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo. 

 


   

  Skontaktuj się z nami ! 

  Martes Sport Sp. z o.o.
  ul. Malowany Dworek 115,
  43-300 Bielsko-Biała
  tel.
   033 8281740
  fax.
  033 8281741

  info@martessport.com.pl