Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Nie pokazuj ponownie tego komunikatu
Facebook
English Český Pусский Ukraiński Chiński

Archiwum aktualności

Rok 2014
Rok 2013
Rok 2012
Rok 2011
Rok 2010
Rok 2009

Aktualności

26.03.2014

Dwa nowe sklepy Martes Sport: w Lublinie i Kaliszu

W marcu lista sklepów Martes Sport poszerzyła się o dwie kolejne pozycje. Produkty renomowanych marek sportowych klienci mogą nabyć w Galerii Atrium Felicity w Lublinie oraz w Galerii Amber w Kaliszu.

 

Dzięki dużym powierzchniom salonów (Lublin – 350 m², Kalisz – 513 m²), nowoczesnym wnętrzom, intuicyjnemu rozmieszczeniu towaru, a także atrakcyjnym cenom klienci mogą robić zakupy w komfortowych warunkach. Warto również wspomnieć, że zarówno Lublin jak i Kalisz pełne są ośrodków sportowych i miejsc, w których można uprawiać aktywność fizyczną. W tych miastach istnieje więc duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości odzież sportową i sprzęt sportowy.


24.03.2014

Hi-Tec sponsorem Półmaratonu Żywieckiego

W najbliższą niedzielę 30 marca odbędzie się XV edycja Półmaratonu Żywieckiego. Marka Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.


14.03.2014

12-godzinny bieg z marką Hi-Tec

W sobotę 15 marca w Brennej obędzie się międzynarodowy bieg ultra „Górska Pętla UBS 12:12”. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest marka Hi-Tec.


03.03.2014

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Martes Sport

Bardzo miło nam poinformować, że firma Martes Sport kolejny raz z rzędu otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. To wyróżnienie jest potwierdzeniem stabilności i wiarygodności.

 

Dyplom CWB przyznaje Bisnode Polska, międzynarodowa wywiadownia gospodarcza. Jest on nadawany za najwyższą ocenę stabilności firmy, dokonywaną w oparciu o analizę moralności płatniczej, analizę wskaźników finansowych dostępnych sprawozdań finansowych i największą w Polsce bazę relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych. 


03.03.2014

Martes Sport Dobrą Marką

Martes Sport został uhonorowany tytułem Dobra Marka 2014 w kategorii Producent oraz dystrybutor odzieży i sprzętu sportowego. Certyfikat ten to synonim jakości, zaufania i renomy.