Aktualności

Aktywnie przez cały rok - Elbrus partnerem odzieżowym Wisły

Wraz ze startem sezonu letniego należąca do grupy kapitałowej Martes Sport marka Elbrus rozpoczęła współpracę z Wisłą jako oficjalny partner odzieżowy miasta.

Promocja aktywnego stylu życia

Kooperacja z popularnym turystycznym ośrodkiem doskonale wpisuje się w strategię działań marki Elbrus. Działania te obejmują tworzenie funkcjonalnej odzieży, obuwia i akcesoriów, jak najlepiej wspierających użytkowników w rozwoju sportowych pasji, a także – w myśl hasła Remember to Explore – inspirowanie do aktywnego spędzania czasu w najciekawszych zakątkach Polski i świata.

Właśnie takim miejscem jest Wisła. Urokliwe miasto w sercu Beskidu Śląskiego przyciąga bogatą ofertą turystyczną przez cały rok. Współpraca Elbrusa i Wisły obejmuje m.in. przekazanie nagród rzeczowych dla zwycięzców konkursów i zawodów sportowych, rozgrywanych w mieście i okolicach. Funkcjonalne akcesoria marki z pewnością przydadzą się laureatom w realizacji kolejnych aktywnych marzeń.

Wisła – raj dla aktywnych 

Wisła stanowi doskonałą bazę wypadową dla miłośników trekkingu i kolarstwa górskiego: turyści mają tu do dyspozycji 100 kilometrów szlaków pieszych i rowerowych. Najwyższe okoliczne szczyty – Czantoria i Stożek – mierzą ponad 900 m n.p.m. Amatorzy łagodniejszych szlaków chętnie spacerują w dolinie Wisła Czarne, na terenie której łączą się potoki Czarna i Biała Wisełka. Fani aktywnego wypoczynku korzystają również z miejskich kortów tenisowych, boisk sportowych czy basenów.

Sezon sportowy w Wiśle nie kończy się wraz z pierwszymi opadami śniegu! W bezpośredniej okolicy miasta znajduje się 18 wyciągów narciarskich, w tym aż 7 wyciągów krzesełkowych. Dobrze oświetlone, dośnieżane i ratrakowane trasy o różnym stopniu trudności zapewniają bezpieczne przejazdy początkującym
i zaawansowanym miłośnikom jazdy na jednej lub dwóch deskach. Letnie szlaki piesze przekształcają się natomiast w trasy narciarstwa biegowego.

Zima w Wiśle to także gratka dla kibiców; ci zjeżdżają się licznie na zawody Mistrzostw Polski i Pucharu Świata w skokach narciarskich, rozgrywane na skoczni imienia najsłynniejszego wiślanina – Adama Małysza. W tak gorącej atmosferze nawet siarczyste mrozy nikomu nie będą straszne!

Aktywnie przez cały rok - Elbrus partnerem odzieżowym Wisły

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.