Aktualności

AquaWave: nowa strona i fanpage firmowy

Marka AquaWave, której produkty można kupić w sklepie Martes Sport, ma już swoją oficjalną stronę internetową oraz fanpage na Facebooku. Warto na nie zajrzeć i poznać kolorowe, wygodne, funkcjonalne stroje, buty i akcesoria tworzone z myślą o miłośnikach pływania.

Na basen i na plażę

Produkty marki AquaWave przeznaczone są dla osób aktywnych, które najchętniej wypoczywają na basenie lub na plaży. W ofercie znaleźć można kostiumy kąpielowe, bokserki kąpielowe, ręczniki plażowe, czepki, okulary przeciwsłoneczne, maski do nurkowania, a także odzież, obuwie i akcesoria przydatne podczas letniego wypoczynku. Produkty AquaWave łączą jakość, wygodę, atrakcyjny design i dobrą cenę, a zatem doskonale wpisują się w filozofię Martes Sport.

Zawsze na bieżąco

Na stronie marki zobaczyć można zarówno pełną kolekcję, jak również zapoznać się ze stosowanymi w produktach technologiami. Z kolei na fanpage'u AquaWave na Facebooku czekają informacje o nowych produktach i promocjach, porady dla miłośników pływania, a także przegląd wyjątkowych miejsc wypoczynkowych, które warto odwiedzić. Nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami od AquaWave.

Zapraszamy na stronę internetową marki oraz profil na Facebooku.

AquaWave: nowa strona i fanpage firmowy

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.