Aktualności

Bieg po Nowe Życie z Martes Sport

15 września po raz trzynasty odbędzie się Bieg po Nowe Życie: inicjatywa społeczna, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów. Martes Sport jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Gwiazdy pobiegną w Warszawie

Gospodarzem jesiennej edycji imprezy będzie Warszawa. Event rozpocznie się w samo południe przy Pałacu Kultury i Nauki. Po wspólnej rozgrzewce
i prezentacji sztafet ruszy bieg, w którym zobaczymy m.in. Marcina Korcza, Olgę Kalicką, Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Piotra Gruszkę, Gosię Andrzejewicz, Tomasza Oświecińskiego, Rafała Maseraka i inicjatora projektu, Przemysława Saletę.

Edukacja o przeszczepach narządów

Głównym celem marszu nordic walking jest propagowanie idei polskiej transplantologii, szerzenie wiedzy na temat transplantacji narządów oraz aktywizacja społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu. Impreza jest wspierana przez wiele towarzystw kulturalnych, sportowców, artystów oraz dziennikarzy. Martes Sport z przyjemnością dołączył do tego grona.

Zapraszamy do Warszawy!

Bieg po Nowe Życie z Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.