Aktualności

Bieg po Nowe Życie z Martes Sport

13 kwietnia Bieg po Nowe Życie po raz dziewiąty zagości w Wiśle. Osoby po przeszczepach, a także osoby znane z ekranu czy estrady będą promowały zdrowy tryb życia i zachęcały do świadomego dawstwa narządów. Martes Sport jest jednym z partnerów tego wydarzenia. 

14. Bieg po Nowe Życie rozpocznie się o godzinie 12:00 w centralnym punkcie Wisły. Trasa marszu zostanie poprowadzona głównym deptakiem miasta ze startem i metą na Placu Bogumiła Hoffa. Jak co roku najważniejszym punktem wydarzenia będzie marsz nordic walking, w którym wezmą udział osoby po przeszczepach, a także sportowcy, muzycy, aktorzy czy dziennikarze.
W zawodach sztafet zobaczymy m.in. Agnieszkę Rylik, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, Łukasza Kadziewicza, Bartosza Obuchowicza,
Gosię Andrzejewicz, Julię Wróblewską, Odetę Moro, Tomasza Barańskiego 
i inicjatora akcji, Przemysława Saletę.

Dzień wcześniej odbędzie się piąta już gala polskiej transplantologii, na której wręczone zostaną nagrody „Drugiego Życia”. 

Bieg po Nowe Życie to wyjątkowa inicjatywa społeczna, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów, budowanie społecznego poparcia dla transplantacji, upowszechnianie świadectwa woli i świadomego dawstwa narządów. Wydarzenie ośmiokrotnie gościło już w Wiśle,
a pięciokrotnie w Warszawie. 

Zapraszamy!

Bieg po Nowe Życie z Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.