Aktualności

Nowy sklep Martes Sport w Zabrzu

26 października na mapie Polski pojawi się kolejny punkt sieci Martes Sport. Zapraszamy do Zabrza.

W Zabrzu znajduje się już jeden sklep sieci Martes Sport – w Centrum Handlowym M1. Od piątku pasjonaci aktywności z leżącej na Górnym Śląsku miejscowości zakupy będą mogli zrobić również w Centrum Handlowym Platan. Sklep będzie oferował odzież i sprzęt najwyższej jakości od znanych, światowych marek, a także rodzimych producentów. 

Odzież, obuwie i akcesoria niezbędne do uprawiania dyscyplin indywidualnych, takich jak bieganie, pływanie czy jazda na rowerze, oraz drużynowych, m.in. piłki nożnej i siatkówki, to tylko część bogatej oferty sklepu. W nowo otwartym sklepie Martes Sport nie zabraknie sprzętu turystycznego czy kolekcji lifestylowych na jesienne i zimowe chłody. Swój ekwipunek uzupełnią też narciarze i snowboardziści przed zbliżającym się sezonem. 

Komfort podczas zakupów zapewnią nowocześnie urządzone wnętrza oraz wyszkolona kadra, gotowa pomóc i doradzić najbardziej wymagającym klientom. 

Nowy sklep Martes Sport w Zabrzu

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.