Aktualności

Enduro Trails 2018 z Martes Sport

W sobotę 8 września wystartuje druga edycja zawodów Enduro Trails 2018. Na zawodników czeka sporo niespodzianek, m.in. klasyfikacja za styl. Martes Sport jest jednym z partnerów wydarzenia.

Wyścig z trasą-niespodzianką


Jesienna edycja Enduro Trails nacisk kładzie na przygodę, spontaniczność
i przyjemność z jazdy. Organizatorzy zapowiadają „wycieczkę w nieznane”
i „powrót do korzeni”. Jednym ze sposobów na realizację tej obietnicy ma być trasa-niespodzianka, której przebieg będzie trzymany w tajemnicy do samego końca. 

4 grupy

Uczestnicy zostaną podzieleni na 4 grupy liczące po maksymalnie 50 osób. Na trasie nie będzie taśm, a jedynie strzałki i przewodnicy kierujący ruchem. Zawodnicy do pokonania będą mieli kilka odcinków specjalnych (z pomiarem czasu) i odpowiednią ilość odcinków dojazdowych (bez pomiaru czasu). Długość całej pętli wyścigu wyniesie od 25 do 45 kilometrów, z różnicą wzniesień ok. 1 200-1 800 metrów.

Dla najszybszych zawodników przewidziano nagrody. Specjalne niespodzianki organizatorzy przyznają również za najlepszą „stylówkę” na zdjęciu i dla najbardziej wylansowanego teamu.

Zapraszamy!

 

Enduro Trails 2018 z Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.