Aktualności

Festiwal Wannado z Martes Sport

9 czerwca na Plaży Wilanów w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Festiwalu Sportu Wannado. Jego celem jest zainspirowanie najmłodszych do uprawiania sportu poprzez pokazaniem im różnych, nie tylko najpopularniejszych w naszym kraju, dyscyplin. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest Martes Sport.

Festiwal Wannado to międzynarodowa inicjatywa, realizowana w Polsce od 2016 roku. Jej celem jest promowanie aktywności poprzez zapoznanie najmłodszych z różnymi dyscyplinami sportu. Na imprezie pojawi się ponad 20 stanowisk przygotowanych przez kluby sportowe, na których młodzi uczestnicy i ich rodzice będą mogli poznać bliżej wybraną dyscyplinę, a także wziąć udział w prostych ćwiczeniach i rywalizacjach. Podczas tegorocznej edycji swoje punkty będą miały m.in.: futbol amerykański, wioślarstwo, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, pływanie, tenis, gimnastyka, zapasy.

Na wszystkich uczestników będą czekały również dodatkowe atrakcje, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek. 

Serdecznie zapraszamy!

Festiwal Wannado z Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.