Aktualności

Gdynia Baltic Challenge 2018 z marką AquaWave

Już za miesiąc rusza pierwsza edycja zawodów Gdynia Baltic Challenge 2018, organizowanych przez Akademię Pływania Sebastiana Karasia. Marka AquaWave jest partnerem strategicznym tej imprezy. 

3 km do przepłynięcia
Wyzwanie wystartuje 25 sierpnia o godzinie 09:00. Miejscem rozgrywania zawodów będzie basen Zatoki Gdańskiej w okolicy plaży głównej w Gdyni, a zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę o łącznym dystansie 3 km. Dzięki poprowadzeniu trasy rywalizacji wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego, możliwe jest śledzenie niemal każdego etapu emocjonującej rozgrywki i dopingowanie uczestników  na odcinku od Pomnika Rybek po Polankę Redłowską.

150 zawodników
Indywidualne wyniki będą ustalane w oparciu o rejestratory czasu – przy czym limit na pokonanie trasy to 1h 30 min. Dopuszczalne jest stosowanie pianek pływackich. Organizator zapewnia pakiety startowe oraz profesjonalny sprzęt asekuracyjny, obsługiwany przez wykwalifikowanych ratowników. Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc została ograniczona do 150 – jeżeli więc rozważasz swój debiut w morskim OW, zapisz się już dziś! Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Dodatkowe atrakcje
Zawodom będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje przygotowane przez Gdyńskie Centrum Sportu: turniej open siatkówki, turniej młodzieżowy siatkówki czy zajęcia zumby.


Gorąco zachęcamy do udziału w zawodach oraz kibicowania!

Gdynia Baltic Challenge 2018 z marką AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.