Aktualności

Gdynia Baltic Challenge z AquaWave

1 września odbędzie się 2. edycja Gdynia Baltic Challenge: ogólnopolskich zawodów pływackich na otwartym akwenie. W tym roku na uczestników czeka nie tylko ogrom sportowych emocji, ale też mnóstwo innych atrakcji. To świetny pomysł na zakończenie lata 2019!

Podobnie jak w roku ubiegłym, areną zawodów będzie fragment Zatoki Puckiej w okolicach gdyńskiej plaży miejskiej. Organizatorzy przygotowali jednak sporo niespodzianek. Po pierwsze, wprowadzone zostały nowe kategorie: dorośli uczestnicy wystartują w konkurencjach OW (Open Water) lub TRI (Triathlon – dopuszczalne użycie pianek). W obu przypadkach pływacy będą mieli do pokonania 3 kilometry (po dwie 1,5-kilometrowe pętle wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego). Po drugie, pływacka rywalizacja czeka również na juniorów w wieku od 10 do 15 lat: popłyną oni na trasach o długości 200 m, 500 m i 1 km. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Na najlepszych czekają również specjalne nagrody. 

Ambasadorem wydarzenia jest Sebastian Karaś, pływak długodystansowy, triathlonista, pierwszy człowiek, który przepłynął wpław Bałtyk. Partnerem strategicznym jest marka AquaWave.

Zapraszamy!

Gdynia Baltic Challenge z AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.