Aktualności

Hi-Tec partnerem „Poszukiwaczy szczęścia w Szczyrku”

16 czerwca w Szczyrku ruszyła plenerowa gra miejska „Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku”. Zabawa połączona jest z możliwością zdobycia cennych nagród. Marka Hi-Tec jest partnerem wydarzenia.

Akcja polega na odwiedzeniu kilkunastu wyznaczonych na terenie Szczyrku miejsc i atrakcji oraz zebraniu naklejek, które można wymienić na nagrody. Przepustką do zabawy jest książeczka uczestnictwa: należy ją odebrać w Informacji Turystycznej w Szczyrku. To w niej gromadzone są naklejki (tzw. „szczęśliwostki”) i punkty za wykonanie kolejnych zadań. Każdy z uczestników sam decyduje, o jaką nagrodę chce grać i przez jaki czas będzie brał udział w zabawie.

Spis wszystkich miejsc, atrakcji i aktywności dostępny jest w książeczce uczestnictwa oraz na stronie www.lato.szczyrk.pl w zakładce „Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku”.

Zapraszamy!

Hi-Tec partnerem „Poszukiwaczy szczęścia w Szczyrku”

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.