Aktualności

Hi-Tec promuje siatkówkę plażową w Polsce

Hi-Tec aktywnie włączył się w ogólnopolski projekt Plaża – Siatkówka Plażowa 2011 i Akademicki Puchar Polski, który rozpocznie się już 22 czerwca w Cieszynie. Będzie to pierwsza impreza z cyklu, którego finał rozegrany zostanie ostatni weekend sierpnia w Wilkasach na Mazurach.


Cykl „Plaża 2011” obejmuje 8 imprez rozgrywanych w różnych miastach Polski, natomiast APP w siatkówce plażowej to cykl 4 turniejów. Punktem kulminacyjnym obu rozgrywek będzie wielka finałowa impreza, w której wezmą udział najlepsze duety z poszczególnych eliminacji.


 – Plaża po raz pierwszy odbywa się na tak dużą skalę, ale jesteśmy pewni, że w każdym miejscu będzie cieszyć się dużą popularnością, co pozytywnie wpłynie na promocję tego sportu i rozpowszechnianie zdrowego stylu życia. Wszyscy odwiedzający turniejowe miasteczka będą mogli uczestniczyć także w specjalnie zorganizowanych strefach, związanych bezpośrednio z siatkówką. Dla najmłodszych przygotowaliśmy między innymi Stefę Animacji, gdzie dzieci będą mogły uczestniczyć w grach i zabawach, prowadzonych przez reprezentantów Polski w Siatkówce. Do dyspozycji dzieci będą: Małgorzata Niemczyk, Joanna Mirek, Marcin Nowak, Marcin Prus i Paweł Papke. Namawiam wszystkich chętnych do udziału zarówno w Plaży, jak i w rozgrywkach akademickich  – zaprasza organizator, Marcin Strządała z BDB Impresariat Wydarzeń.


Wszystkie informacje dotyczące obu imprez, terminarz, regulamin zawodów i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej: www.plazasiatkowka.pl.


Jako sponsor i partner obu turniejów, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych imprezach.

Hi-Tec promuje siatkówkę plażową w Polsce

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.