Aktualności

I edycja Gdynia Baltic Challenge by AquaWave za nami

25 sierpnia w basenie Zatoki Gdańskiej odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie Gdynia Baltic Challenge. Na starcie stawiło się ok. 140 zawodników. Marka AquaWave była sponsorem strategicznym tego wydarzenia. 

W zawodach wzięło udział blisko 140 pływaków, w tym zawodnicy ścisłej polskiej czołówki. Uczestnicy do pokonania mieli pętlę o łącznej długości 3 km, która została poprowadzona w basenie Zatoki Gdańskiej. W kategorii open trzy pierwsze miejsca zajęli: Krzysztof Pielowski, Filip Zaborowski i Jan Urbaniak. Wśród kobiet najlepsze były Justyna Burska, Aleksandra Witek
i Anna Łazaronek. Każdy uczestnik, który ukończył zawody, otrzymał pamiątkowy medal, a na najlepszych w swoich kategoriach wiekowych czekały atrakcyjne nagrody. Podczas eventu nie zabrakło też aktywnych rozrywek dla całych rodzin. Zawodom towarzyszyły bowiem atrakcje przygotowane przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Organizatorem wydarzenia była Akademia Pływania Sebastiana Karasia oraz Agencja Promocji Sportu Urszula Wieczorek. Pierwsza edycja Gdynia Baltic Challenge została zorganizowana w nawiązaniu do pierwszej rocznicy wyczynu Sebastiana Karasia, który przepłynął 100 km wpław przez Bałtyk. 

I edycja Gdynia Baltic Challenge by AquaWave za nami

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.