Aktualności

Iguana Group po raz kolejny na RemaDays

W dniach od 12 do 14 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku - RemaDays. Swoje stoisko będą tam miały również marki należące do portfolio Iguana Group, będącej częścią Grupy Kapitałowej Martes Sport.

RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Wydarzenie organizowane jest od 2005 roku
i rokrocznie przyciąga gości z całego świata. W ubiegłym roku w Warszawie pojawiło się 810 wystawców i ponad 20 000 zwiedzających z 52 krajów.

Trudno się jednak dziwić. Targi to doskonała okazja, by zaprezentować swoją ofertę, poznać najnowsze rozwiązania i trendy w swojej branży, a także nawiązać cenne biznesowe kontakty.

Przestrzeń targowa podzielona jest na 11 sektorów tematycznych, dotyczących takich obszarów jak upominki i tekstylia reklamowe, reklama wizualna, świetlna i nośniki reklamowe czy technologie, maszyny oraz materiały do druku.

Podczas targów swoje najnowsze kolekcje zaprezentują również marki
z portfolio Iguana Group.

Zapraszamy!

12-14.02.2020
PTAK WARSAW EXPO
al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
HALA E, stoisko B26


 

Iguana Group po raz kolejny na RemaDays

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.