Aktualności

III edycja Hi-Tec Biegu po Zdrój w Jaworzu

Amatorzy biegów górskich i ulicznych spotkają się 11 czerwca w Jaworzu na zawodach III Hi-Tec Bieg po Zdrój. Głównym sponsorem wydarzenia jest marka Hi-Tec.

W programie zawodów znajduje się Półmaraton Górski Bieg po Zdrój o długości 21 km oraz bieg uliczny na dystansie 10 km. Start i meta obu konkurencji znajdują się na terenie jaworzańskiego Amfiteatru. Juniorzy wezmą udział w biegach o długości 100 m, 250 m, 400 m, 800 m, 1200 m i 1600 m. Trasy zawodów dziecięco-młodzieżowych ulokowane są na boisku kompleksu sportowego przy ulicy Koralowej. Na laureatów czeka wiele atrakcyjnych nagród finansowych i rzeczowych, a także pamiątkowe medale i dyplomy.

Główne idee Hi-Tec Biegu po Zdrój to popularyzacja sportu i aktywnego stylu życia, a także promocja gminy Jaworze jako kandydata do uzyskania statusu uzdrowiska. Uczestnicy zawodów będą rywalizować w dwóch biegach głównych, a także w kilku konkurencjach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy!

III edycja Hi-Tec Biegu po Zdrój w Jaworzu

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.