Aktualności

IQ partnerem 11. Biegu po Nowe Życie

24 września w Parku Górczewskim na warszawskim Bemowie odbędzie się 11. edycja Biegu po Nowe Życie – jednej z najważniejszych imprez wspierających polską transplantologię. Marka IQ jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Na przeszczep organów oczekują setki pacjentów, a transplantacja jest dla nich jedyną szansą na życie. Idea oddawania narządów potrzebuje więc jak najszerszej promocji i wsparcia. Bieg po Nowe Życie to jedna z najważniejszych inicjatyw, poszerzających społeczną świadomość w zakresie transplantologii i dawstwa organów.

W imprezie biorą udział gwiazdy świata sportu, muzyki i filmu, a także pacjenci, którzy dzięki przeszczepowi zyskali szansę na normalne życie. Uczestnicy maszerują w sztafetach, wyposażeni w kije do Nordic Walking. 11. Bieg po Nowe Życie jest wydarzeniem otwartym. By przyłączyć się do akcji, wystarczy zgłosić organizatorom swój udział i stawić się 24 września o godzinie 11:00 w Parku Górczewskim z parą kijów.

Zapraszamy!

Foto: strona organizatora

IQ partnerem 11. Biegu po Nowe Życie

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.