Aktualności

Kolarze grupy Jafi Sport ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski

15 sierpnia logo Martes Sport zagościło na podium Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. Sportowcy wspieranej przez firmę grupy Jafi Sport zdobyli srebrny medal w jeździe drużynowej na czas.

Członkowie grupy Jafi Sport – Rafał Sekta, Rafał Wrożyna, Wojtek Wardziak i Mirek Wójciak – w jeździe na torze kolarskim o szerokości 12 metrów zdobywają pierwsze doświadczenia. Tym większa waga ich sukcesu: wyścig na torze samochodowym w Poznaniu przyniósł im drugie miejsce i srebrny medal, a do zwycięzców zabrakło jedynie 15 sekund. Sportowcy rywalizowali na dystansie 10 okrążeń po 4,1 km każdy. Kolarze Jafi Sport trasę pokonali ze średnią prędkością 47,3 km.

Członkowie grupy nie zwalniają tempa i stawiają sobie ambitne cele. - Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje i w przyszłym roku uda nam się powalczyć o najwyższy stopień podium - mówi Rafał Sekta.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kolarze grupy Jafi Sport ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.