Aktualności

Komunikat dla Klientów

Drogi Kliencie,

w związku z ograniczeniami sprzedaży jakie od 28 grudnia wprowadza Rząd, chcemy poinformować Cię, że część naszych sklepów będzie zamknięta. Ponad 140 sklepów o powierzchni poniżej 2000m2 będzie jednak nadal czynna. Zapraszamy do naszych placówek. Tutaj znajdziesz listę otwartych sklepów.

Poniżej chcemy Ci przekazać najważniejsze informacje na temat kwestii, które aktualnie mogą budzić wątpliwości. 

SKLEPY STACJONARNE

Sklepy otwarte (o powierzchni poniżej 2000m2) - LISTA

  • sklepy te działają w zwykłym trybie, zapraszamy na zakupy
  • tutaj można odebrać przesyłkę zamówioną w sklepie internetowym www.sklepmartes.pl
  • zwroty lub wymiana towaru, reklamacje, karty podarunkowe oraz vouchery są realizowane

Sklepy zamknięte (o powierzchni powyżej 2000m2) - LISTA

  • Sklepy te są zamknięte, można w nich natomiast odebrać przesyłkę zamówioną w sklepie internetowym www.sklepmartes.pl

Zwrot lub wymiana towaru

Ze zwrotem lub wymianą towaru możesz poczekać do ponownego otwarcia naszych sklepów lub zwrócić go w innym, otwartym sklepie. Przysługujący termin 30 dni zostanie wydłużony o czas, w którym sklepy będą nieczynne. 
Jeśli już zwróciłeś towar i otrzymałeś bon ważny 90 dni, czas na jego wykorzystanie również zostanie odpowiednio wydłużony o czas zamknięcia sklepów.

Reklamacja towaru

Jeżeli towar został nabyty w sklepie, który jest obecnie zamknięty to reklamację można złożyć w innym otwartym sklepie lub poczekać na otwarcie Twojego sklepu. Termin na złożenie reklamacji, w sytuacji, gdy termin dwóch lat od zakup towaru miałby upłynąć w okresie, w którym sklepy były nieczynne, będzie wydłużony o czas zamknięcia sklepów.

Karty podarunkowe i vouchery

Od 28.12.2020 r. wszystkie karty i bony, których ważność kończyła się w dniu 28.12.2020 r. i później zostaną przedłużone o czas zamknięcia galerii handlowych.

 

SKLEP INTERNETOWY:

Czas realizacji zamówień

Zamówienia są realizowane na bieżąco. Zapraszamy do zakupów.

Odbiór osobisty zamówienia w sklepie stacjonarnym

Możliwość wyboru odbioru osobistego podczas składania zamówienia jest możliwa jedynie w otwartych sklepach oraz wybranych zamkniętych sklepach do czasu przywrócenia normalnego trybu działania galerii handlowych.

Jeśli już złożyłeś zamówienie z opcją odbioru osobistego w sklepie który jest zamknięty, towar wyślemy do Ciebie kurierem DPD bez pobierania dodatkowych opłat na adres podany w trakcie składania zamówienia.

Zwrot towaru z uwagi na odstąpienie od umowy

Jeżeli odstępujesz od umowy zawartej w sklepie internetowym, towar możesz zwrócić w jednym ze sklepów stacjonarnych sieci Martes Sport, które pozostają otwarte. Możesz go też odesłać w każdej chwili na własny koszt na poniższy adres:

Martes Sport Sp. z o.o. Sklep Internetowy
ul. Malowany Dworek 119
43-300 Bielsko-Biała
z dopiskiem "ZWROT SKLEP INTERNETOWY"


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym www.sklepmartes.pl!

Komunikat dla Klientów

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.