Aktualności

Marka Huari partnerem festiwalu sportu dla dzieci Wannado 2018

Młodzi fani aktywnej zabawy spotkają się 3 czerwca w Katowicach, na inauguracji 3. edycji festiwalu sportu dla dzieci Wannado. Jednym z głównych sponsorów wydarzenia jest marka Huari.

Festiwal Wannado, współorganizowany przez Fundację Pasjonaci Życia i Fundację LOTTO, ma na celu zachęcanie najmłodszych do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę. Udział w tegorocznej edycji zapowiedziało aż 35 klubów sportowych. Goście festiwalu spróbują sił w wielu różnorodnych dyscyplinach – od bijących rekordy popularności piłki nożnej, siatkówki czy lekkoatletyki, aż po sporty mniej powszechne, lecz równie atrakcyjne: szermierka, żeglarstwo i wiele innych. Organizatorzy przygotowali również liczne konkursy z nagrodami wielu cenionych marek, wśród nich także Huari. 

Inauguracja tegorocznej edycji festiwalu Wannado odbędzie się 3 czerwca na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki (ul. Mikołowska 72A), w godzinach 11:00-17:00. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku 5-12 lat wraz z opiekunami.

Mieszkańcy centralnej i północnej Polski mają do dyspozycji kolejne 2 terminy: 10 czerwca festiwal Wannado zawita do Gdańska, a 17 czerwca – do Warszawy. 

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Zapraszamy!

Foto: Fanpage organizatora

Marka Huari partnerem festiwalu sportu dla dzieci Wannado 2018

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.