Aktualności

Martes Sport i Elbrus sponsorami Górskiego Biegu Frassatiego

Górski Bieg im. Piotra Jerzego Frassatiego to nowy punkt w kalendarzu beskidzkich zawodów biegowych. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca w Międzybrodziu Bialskim, a w gronie jego sponsorów znajdują się Martes Sport i marka Elbrus.

Organizatorzy przygotowali dla zawodników wymagającą, lecz niezwykle malowniczą trasę. Pętla wiodąca z Międzybrodzia Bialskiego przez przełęcz Przegibek, Magurkę Wilkowicką i Czupel obejmuje najciekawsze punkty turystyczne Beskidu Małego, w tym panoramę Bielska-Białej, kotliny Żywieckiej oraz jezior Żywieckiego i Międzybrodzkiego. Biegacze pokonają łączne niecałe 22 kilometry z sumą przewyższeń ok. 1120 m. To nie lada wyzwanie: na tych, którzy wywiążą się z niego najlepiej, czekają atrakcyjne nagrody, w tym także upominki od sieci Martes Sport i marki Elbrus.

Uczestnicy Górskiego Biegu Frassatiego wystartują w sobotę 15 czerwca o godzinie 10:00. W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie zawodów kibice spędzą czas na rodzinnym festynie z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych, zlokalizowanym w strefie start/meta w centrum Międzybrodzia Bialskiego.

Zapraszamy!

Martes Sport i Elbrus sponsorami Górskiego Biegu Frassatiego

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.