Aktualności

Martes Sport Liderem Jakości

Martes Sport otrzymało wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości 2016. Tytuł ten przyznawany jest firmom i markom, które – w opinii konsumentów – pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji i warto polecać je innym.

Liderzy branży

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Ma on na celu wyłonienie firm i marek, które w opinii konsumentów są najlepsze w swojej branży i należą do liderów jakości.

Nagroda konsumentów

Konsumenci Lider Jakości to szczególne wyróżnienie dla naszej firmy. Cieszy nas ogromnie, że nasi klienci doceniają fakt, iż staramy się dostarczać im produkty renomowanych marek w atrakcyjnych cenach, dbamy o szeroki wybór oraz dynamiczną rozbudowę naszej sieci. Wyróżnienie to jest dla nas tym bardziej ważne, że przyznają je sami konsumenci. Zapewniamy, że nagroda ta będzie stanowiła dodatkowy bodziec do rozwoju i systematycznego podnoszenia jakości naszych usług - tłumaczą przedstawiciele Martes Sport. 

Martes Sport Liderem Jakości

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.