Aktualności

Martes Sport otwiera nowe sklepy po lockdownie

Spółka Martes Sport w ciągu 30 dni od momentu poluzowania obostrzeń otworzyła 9 sklepów w Polsce oraz 1 w Rumunii. Tym samym w 2020 roku pojawiło się 14 nowych punktów, a sieć urosła o 10 000 mkw. 

Na chwilę obecną Martes Sport posiada ponad 350 salonów, o łącznej powierzchni przekraczającej 220 000 mkw. Poza planami otwarcia do końca roku kolejnych 20 sklepów, trwa cały czas proces modernizacji, który będzie obejmował remodeling oraz powiększenie lokali zgodnie z najnowszymi standardami. 

Z uwagi na współczesne realia firma inwestuje w rozwój e-commerce, rozszerzając jego zasięg o kolejne rynki, jakimi są rynek rumuński oraz czeski.
Spółka Martes Sport chce również działać w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz krajach bałtyckich (Litwie, Łotwie i Estonii). 

Warto zaznaczyć, że asortyment spółki Martes Sport jest bardzo różnorodny. Obejmuje on sprzedaż odzieży, obuwia, akcesoriów sportowych renomowanych marek (m.in.: Arena, Hi-Tec, Magnum, Martes, Iguana, Nike Accessories, Brugi, Colmar, Elbrus, IQ, AquaWave, Coolslide, Huari, Bejo). Obecnie spółka to największa polska firma z prywatnym kapitałem
w branży sportowej pod względem osiąganych przychodów, która może pochwalić się, że poza otwarciem w ciągu 15 lat 350 sklepów, otwarcia się
na rynek czeski i rumuński, prowadzi również sprzedaż internetową poprzez sklepmartes.pl i fitanu.com. Dzięki polityce firmy należy ona do liderów
na rynku odzieży sportowej w Europie Środkowej i Wschodniej, o czym świadczą liczne prestiżowe nagrody. 

Z uwagi na planowane inwestycje w Polsce, jak i za granicą, obecny rok oraz 2021 zapowiadają się dla spółki niezwykle intensywnie. 

Martes Sport otwiera nowe sklepy po lockdownie

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.