Aktualności

Miłka Raulin w TVN opowiedziała o wyprawie na Everest z marką Elbrus

Alpinistka Miłka Raulin na przełomie kwietnia i maja rusza do Azji, by zdobyć ostatni ze szczytów należących do Korony Ziemi – Everest. Realizując to marzenie, zostanie równocześnie najmłodszą Polką – zdobywczynią Korony Ziemi. Marka Elbrus jest sponsorem strategicznym tej wyprawy.

12 marca Miłka była gościem „Faktów z Zagranicy” w TVN24. Opowiedziała w nich, jak wygląda organizacja wyprawy na Dach Świata, co będzie dla niej największym wyzwaniem i dlaczego zdecydowała się zdobywać szczyt z profesjonalną agencją. Autorka projektu „Siła Marzeń” mówiła również o tym, jak organizm zachowuje się na wysokości i w jaki sposób stara się zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i rodzinnym a miłością do gór.

Cały wywiad z Miłką można obejrzeć tutaj: fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy,61/milka-raulin-w-faktach-z-zagranicy-tvn24-bis,821704.html

 

Miłka Raulin w TVN opowiedziała o wyprawie na Everest z marką Elbrus

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.