Aktualności

Nowe sklepy Martes Sport

Pierwsza połowa wakacji stała pod znakiem rozszerzania sieci sklepów Martes Sport. Na mapie Polski pojawiły się trzy kolejne punkty z odzieżą, sprzętem i akcesoriami sportowymi renomowanych marek. 

27 czerwca sklep Martes Sport został otwarty w Atrium Copernicus, najpopularniejszym centrum handlowym w Toruniu, mieszczącym się przy ul. Żółkiewskiego 15. Sklep zajmuje powierzchnię 415 m² i jest drugim po Galerii Plaza Toruń miejscem w mieście Mikołaja Kopernika, w którym można nabyć wysokiej jakości sportową odzież, obuwie i akcesoria m.in. takich marek jak Arena, Hi-Tec, Elbrus czy Iguana.

Od 1 lipca produkty marki Martes mogą kupować także klienci Centrum Handlowo-Rozrywkowego Zgorzelec Plaza przy ulicy Armii Krajowej 52a. Sklep zajmuje powierzchnię 320 m² i jest drugim punktem sygnowanym marką Martes Sport działającym w Zgorzelcu. Pierwszy funkcjonuje w Parku Handlowym Eden przy ulicy Jeleniogórskiej 40. 

11 lipca drugi sklep Martes Sport pojawił się również w Rzeszowie. Otwarto go w Centrum Handlowym Plaza przy ulicy Rejtana 65. Miłośników produktów marki z całą pewnością ucieszy fakt, że sklep zajmuje aż 750 m², co gwarantuje szeroki wybór i komfort podczas robienia zakupów. 

Nowe sklepy Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.