Aktualności

Nowy salon Martes Sport w Płocku

Już 23 czerwca zapraszamy na kolejne otwarcie salonu Martes Sport! Najnowszy sklep naszej sieci mieści się w płockiej Galerii Mazovia.

Nowo otwarty sklep będzie drugim salonem Martes Sport w Płocku - pierwszy punkt znajduje się w CH Atrium Mosty. Zakupy w naszej sieci cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców mazowieckiego miasta. Sklep w Galerii Mazovia wychodzi naprzeciw ich potrzebom: klienci znajdą tu jeszcze większy wybór sprzętu, odzieży i obuwia wielu cenionych marek.

23 czerwca to data zakończenia roku szkolnego, a także tradycyjny Dzień Ojca. W płockim salonie klienci z pewnością znajdą sporo produktów, które idealnie sprawdzą się jako prezent. Rodzinne zakupy w sklepie Martes Sport to również okazja, by uzupełnić sportową garderobę i ekwipunek przed nadchodzącymi wakacjami.

Zapraszamy!

Nowy salon Martes Sport w Płocku

O nas

W sklepach Martes Sport znajdziesz szeroką ofertę topowych producentów z branży sportowej. Odzież i akcesoria do narciarstwa, kolarstwa, biegania, pływania, trekkingu, piłki nożnej, fitnessu i wielu innych dyscyplin sportowych.

Czekamy na Ciebie w ponad 220 sklepach Martes Sport w Polsce i za granicą. Gwarantujemy najlepsze ceny, liczne akcje promocyjne oraz wzorową i profesjonalną obsługę.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.