Aktualności

Nowy sklep Martes Sport w Czechach - Jihlava

Już 3 czerwca sieć sklepów Martes Sport powiększy się o nowy punkt na terenie Czech. Sklep zlokalizowany za południową granicą Polski będzie znajdował się w nowo powstałym obiekcie Aventin Shopping Jihlava. Na Klientów czekają wyjątkowe promocje oraz asortyment produktów sportowych w postaci odzieży obuwia i sprzętu sportowego. Prosty i przejrzysty układ sklepu stanowi nawigację, dzięki której proces zakupów jest wygodny. Dodatkowym wsparciem podczas zakupów będzie wykwalifikowana załoga sklepu, która chętnie pomoże w wyborze odpowiednich produktów 

Asortyment sklepu dedykowany jest miłośnikom aktywnego i wygodnego stylu życia. Dostępność kluczowych marek sportowych takich jak: adidas, Puma, Nike, Reebok, Elbrus, Hi-Tec, New Balance i wiele innych znanych brandów to gwarancja udanych zakupów. 

Zapraszamy na sportowe zakupy! 

Nowy sklep Martes Sport w Czechach - Jihlava

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.