Aktualności

Nowy sklep Martes Sport w Olecku

2 sierpnia zostanie otwarty kolejny sklep sieci Martes Sport. Tym razem miejsce z szeroką ofertą produktów cenionych, sportowych marek zyskają mieszkańcy Olecka.

Dotychczas mieszkańcy urokliwej miejscowości położonej na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego mogli korzystać z oferty sklepów w Ełku, Suwałkach oraz bardziej oddalonym Giżycku. Od czwartku pasjonaci aktywności z Olecka zakupy będą mogli robić w sklepie zlokalizowanym w nowo otwartym Parku Handlowym przy Alejach Zwycięstwa.

Oferta nowego sklepu obejmuje produkty znanych zagranicznych marek, a także polskich producentów. Odzież, sprzęt, akcesoria niezbędne do uprawiania sportów indywidualnych oraz drużynowych to tylko część propozycji oczekujących na miłośników aktywnego trybu życia. W sklepie coś dla siebie znajdą fani sportów wodnych czy turystyki górskiej, a także ci, którzy cenią wygodę nie tylko na treningach, ale też na co dzień.

Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny z pewnością docenią nie tylko mieszkńcy miasta, ale też turyści, których w tym regionie nie brakuje.

Serdecznie zapraszamy!

Nowy sklep Martes Sport w Olecku

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.