Aktualności

Olsa Activ Race z Martes Sport!

28 kwietnia po raz pierwszy w Euroregionie Śląska Cieszyńskiego wystartuje rajd Olsa Activ Race, niepowtarzalna sportowo-rekreacyjna impreza dla fanów biegania i dwóch kółek. Jednym z partnerów wydarzenia jest Martes Sport.

Rajd składa się z siedmiu etapów. Trasa pierwszego będzie prowadziła przez pętlę w Cieszynie. W kolejnych dniach uczestnicy pokonają trasy Skoczów – Brenna (29.04), Ustroń – Wisła (12.05), Wisła – Istebna (13.05), Istebna – Jablunkov (08.06), Jablunkow – Třinec (09.06) i z powrotem do Českego Těšína (10.06). 

Każdy z etapów można pokonać na rowerze lub biegnąc. To uczestnik decyduje, w ilu etapach wystartuje i w jaki sposób zmierzy się z trasą. Etapy premiowane są odpowiednią pulą punktów – w zależności od zajętego miejsca. Nagrody otrzymają nie tylko zwycięzcy całego cyklu, ale też trzech najlepszych zawodników każdego z etapów. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Olsa Activ Race z Martes Sport!

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.