Aktualności

Otwarcie salonu Martes Sport w Poznaniu

Sieć sklepów Martes Sport powiększa się o kolejne miejsce: już 21 czerwca otwieramy salon w Poznaniu!

Mieszkańcy Poznania robili dotychczas zakupy aż w 4 sklepach Martes Sport na terenie całego miasta. Nowy punkt w pasażu Stary Browar jest jednak miejscem wyjątkowym: do dyspozycji klientów oddajemy nowoczesny, komfortowy salon ze znacznie rozszerzonym asortymentem. W ofercie sklepu znajdzie się odzież, obuwie i akcesoria sportowe wiodących światowych marek.

Lokalizacja kolejnego salonu w Poznaniu nie jest przypadkowa. Poznańskie drużyny święcą liczne triumfy na krajowej arenie, a mieszkańcy stolicy Wielkopolski chętnie korzystają z rozbudowanej infrastruktury sportowej. Asortyment naszego salonu spełni wymagania każdego amatora i profesjonalisty, bez względu na uprawianą dyscyplinę i poziom zaawansowania.

Zapraszamy!

Otwarcie salonu Martes Sport w Poznaniu

O nas

W sklepach Martes Sport znajdziesz szeroką ofertę topowych producentów z branży sportowej. Odzież i akcesoria do narciarstwa, kolarstwa, biegania, pływania, trekkingu, piłki nożnej, fitnessu i wielu innych dyscyplin sportowych.

Czekamy na Ciebie w ponad 220 sklepach Martes Sport w Polsce i za granicą. Gwarantujemy najlepsze ceny, liczne akcje promocyjne oraz wzorową i profesjonalną obsługę.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.