Aktualności

Otwarcie sklepu Martes Sport w Głownie

12 lipca na mapie Polski pojawi się kolejny sklep Martes Sport - w Głownie. Miłośnicy aktywności znajdą w nim odzież, obuwie i akcesoria do uprawiania ulubionych dyscyplin.

Sklep Martes Sport pojawi się w Galerii Głowno, największym centrum handlowym w mieście. W ofercie coś dla siebie znajdą fani najpopularniejszych sportów, takich jak bieganie, pływanie, kolarstwo, piłka nożna, siatkówka czy fitness. Szeroki asortyment wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów podróży i turystyki górskiej: w sklepie zaopatrzyć się można w buty trekkingowe, plecaki i walizki, a także sprzęt i akcesoria, niezbędne podczas aktywnych wypraw.

Wakacyjny okres to również idealny moment na to, by skorzystać z letnich wyprzedaży i zaopatrzyć się w stroje kąpielowe, koszulki czy szorty na zbliżający się urlop.

Zapraszamy na otwarcie!

Otwarcie sklepu Martes Sport w Głownie

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.