Aktualności

Otwarcie szóstego sklepu Martes Sport w Warszawie

Już w najbliższy piątek mieszkańcy stolicy będą mogli skorzystać z oferty najnowszego sklepu Martes Sport, usytuowanego w Centrum Handlowym Wola Park. Zapraszamy!

Dotychczas warszawianie mogli robić zakupy w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych: Zielony Targówek, Wars Sawa Junior, Ferio Wawer, Atrium Reduta oraz Galeria Północna. Najnowszy sklep mieści się w Centrum Handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej 124. Miłośnicy aktywności znajdą w nim szeroki wybór produktów od cenionych międzynarodowych marek. Sklep w swojej ofercie będzie posiadał odzież, obuwie i akcesoria dla fanów różnych sportów, takich jak bieganie, pływanie, piłka nożna, kolarstwo czy tenis. Coś dla siebie znajdą w nim również miłośnicy turystyki górskiej i fitnessu.

Wysokiej jakości odzież, sprzęt i akcesoria, niezbędne zarówno do uprawiania dyscyplin indywidualnych, jak i drużynowych, produkty światowych marek i polskich producentów, nowocześnie urządzone, gustowne wnętrza to dla klientów gwarancja udanych zakupów. 

Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie szóstego sklepu Martes Sport w Warszawie

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.