Aktualności

Otylia Jędrzejczak ambasadorką marki AquaWave

Otylia Jędrzejczak, najbardziej utytułowana polska pływaczka, została ambasadorką marki AquaWave.

Otylia Jędrzejczak to sportowiec, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Przez wiele lat dostarczała wyjątkowych sportowych emocji wszystkim miłośnikom pływania, sięgając po najwyższe laury na najważniejszych międzynarodowych imprezach. Na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku wywalczyła złoto i dwa srebra na 200 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem motylkowym i 400 m stylem dowolnym. Na swoim koncie ma ponadto m.in. dwa złote medale Mistrzostw Świata, pięć złotych medali Mistrzostw Europy i trzy złote medale ME na basenie krótkim. Podczas tych zawodów wielokrotnie stawała również na drugim i trzecim stopniu podium. W sumie podczas Mistrzostw Świata i Europy zdobyła 25 medali. 

Miłośnicy sportu wielokrotnie doceniali jej niesamowity talent
i reprezentowanie kraju na najwyższym poziomie, przyznając jej aż trzykrotnie tytuł sportowca roku w plebiscycie Przeglądu Sportowego. 

Otylia Jędrzejczak chętnie angażuje się również w działania charytatywne
i społeczne. Założyła Fundację, której celem jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, a także wspieranie utalentowanych młodych sportowców. Swój złoty medal olimpijski przeznaczyła na licytację na rzecz dzieci chorych na białaczkę. Za działalność charytatywną otrzymała Order Uśmiechu. 

Jesteśmy dumni, że marka AquaWave będzie reprezentowana przez tak wielkiego i doświadczonego sportowca. 

Otylia Jędrzejczak ambasadorką marki AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.