Aktualności

Outlet Martes Sport w Lublinie

Wyjątkowo atrakcyjne ceny, duży wybór, renomowane światowe marki – 29 lipca w Lublinie pojawi się pierwszy outlet Martes Sport.

Mieszkańcy Lublina do tej pory zakupy mogli robić w dwóch salonach Martes Sport: w Galerii Tarasy Zamkowe oraz Atrium Felicity. W najbliższą sobotę na mapie ich miasta pojawi się kolejny punkt: w Outlet Center przy ulicy Mełgiewskiej. W outlecie klienci znajdą odzież, obuwie i akcesoria sportowe z kolekcji z poprzednich sezonów oraz końcówek kolekcji. Takie rozwiązanie oznacza możliwość nabycia produktów cenionych marek w cenach obniżonych nawet o 70%. W ofercie outletu miłośnicy aktywności znajdą artykuły sportowe do uprawiania najpopularniejszych dyscyplin, takich jak bieganie, fitness, turystyka górska, pływanie czy piłka nożna. Pomocna obsługa i przestronne wnętrza to gwarancja udanych zakupów.

Zapraszamy!

 

Outlet Martes Sport w Lublinie

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.