Aktualności

Pierwszy sklep premium w Bielsku-Białej

Od 19 lipca mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli korzystać z rozszerzonej oferty nowo otwartego sklepu Martes Sport. Sklep premium pojawi się w Galerii Sfera.

Mieszkańcy Bielska-Białej, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, do tej pory mieli do dyspozycji trzy sklepy: w Centrum Handlowym Sarni Stok, Gemini Park i Galerii Sfera. Punkt w ostatnim z tych miejsc został zastąpiony sklepem premium – o większej powierzchni, z bardziej profesjonalnym asortymentem, przeznaczonym dla zaawansowanych sportowców oraz osób, które szukają produktów z najwyższej półki.

Stolica Podbeskidzia to miejsce o bogatych tradycjach sportowych, w którym atrakcji dla pasjonatów aktywności nie brakuje. W rejonie Bielska-Białej znajduje się bardzo gęsta sieć górskich szlaków turystycznych. Miasto może pochwalić się także licznymi terenami rekreacyjnymi i obiektami sportowymi. Sklep premium zlokalizowany będzie w samym sercu miasta. Zostanie wyposażony w artykuły najlepszych marek, odzież i sprzęt przeznaczone do profesjonalnych treningów. W zakupach pomoże wysoce wykwalifikowana obsługa, a przestronne, nowoczesne wnętrza sprawią, iż każda wizyta będzie dla klientów przyjemnością.

Zapraszamy!

Pierwszy sklep premium w Bielsku-Białej

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.