Aktualności

Włącz aktywność ze Sławomirem Szmalem i Martes Sport

Dziś, 7 grudnia, wystartowała 4. edycja projektu „Włącz aktywność”.
W ramach akcji najmłodszych do prowadzenia aktywnego trybu życia
i realizacji swoich pasji będzie motywował Sławomir Szmal. Martes Sport jest jednym z partnerów wydarzenia.

Spotkania z najlepszymi sportowcami

Sukces sportowy to tylko 10% talentu, reszta to ciężka praca, systematyczność i odważne dążenie do realizacji celu. Akcja „Włącz aktywność” już od kilku lat stara się zaszczepiać te przekonania w najmłodszych, a także aktywizować ich do poszukiwania własnej pasji i dbania o swoje zdrowie oraz formę. Stowarzyszenie Anima Pro Activ, które realizuje projekt, każdego roku zaprasza do współpracy innego sportowca. Przez pierwsze dwie edycje akcja związana była z siatkówką, a jej ambasadorkami były Małgorzata Glinka
i Dorota Świeniewicz. Bohaterem ubiegłorocznej edycji „Włącz aktywność” był Cezary Trybiński, koszykarz, który na swoim koncie ma brązowy medal Mistrzostw Polski oraz występy na parkietach najlepszej ligi świata – NBA.  Tegoroczna edycja zaprezentuje kunszt piłki ręcznej, a gwiazdą, z którą spotka się młodzież, będzie Sławomir Szmal, trzykrotny medalista Mistrzostw Świata, a także najlepszy piłkarz ręczny świata w 2009 roku.

Mimo bardzo trudnej sytuacji epidemiologicznej wspólnie z Ministerstwem Sportu zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie organizacyjne, aby w okresie przedświątecznym zrealizować projekt we współpracy z Ministerstwem Sportu "Włącz Aktywność". Nasz projekt ma za zadanie przybliżenie wybitnej osobowości polskiego sportu w miastach, które bardzo chętnie chcą z nami włączyć aktywność. W tym roku to Małogoszcz, Gliwice, Mysłowice oraz Opole. Na tych spotkaniach chcemy przekazać młodzieży, że każdy może sięgnąć marzeń zgodnie z maksymą "Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim” – mówi Marcin Strządała z BDB Event. 

Finał akcji odbędzie się 14 grudnia w Opolu.

Zapraszamy!

Włącz aktywność ze Sławomirem Szmalem i Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.