Aktualności

Salon Martes Sport w Sokołowie Podlaskim

Wraz z nadejściem wiosny kontynuujemy rozwój sieci sklepów Martes Sport w województwie mazowieckim: 1 kwietnia otwieramy nowy salon w Sokołowie Podlaskim.

Nowo otwarty sklep pojawi się w Parku Handlowym przy ulicy Węgrowskiej 3. To pierwszy salon Martes Sport w Sokołowie Podlaskim – do tej pory mieszkańcy miasta mogli robić zakupy w pobliskich Siedlcach. Od 1 kwietnia udostępniamy naszym sokołowskim klientom miejsce z szeroką ofertą sprzętu, odzieży i obuwia wielu cenionych marek sportowych i turystycznych.

Początek wiosny to dobra pora na rozpoczęcie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu: klienci sklepu Martes Sport mogą więc zaopatrzyć się w akcesoria do biegania, sportów drużynowych, jazdy na rowerze, Nordic Walking i innych dyscyplin outdoorowych. Nie zabraknie także propozycji dla pływaków, bywalców siłowni i zajęć fitness.

Zapraszamy na zakupy!

Salon Martes Sport w Sokołowie Podlaskim

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.