Aktualności

Sklep Martes Sport w Gorlicach

W kwietniu sieć sklepów Martes Sport powiększa się bardzo dynamicznie. W sobotę na mapie Polski pojawi się kolejny punkt: w Gorlicach. Zapraszamy fanów aktywności i nie tylko.

Sklep Martes Sport zostanie otwarty 13 kwietnia w Galerii Gorlickiej. W szerokiej ofercie sklepu miłośnicy aktywności znajdą odzież, obuwie
i akcesoria cenionych światowych marek, takich jak Arena, Adidas, Elbrus, Hi-Tec, Kross, Nike, Puma, Salomon, Spokey czy The North Face. Asortyment wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów sportów outdoorowych (takich jak bieganie, jazda na rowerze czy Nordic Walking) i indoorowych (fitness, siłownia, cross fit), drużynowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka)
i indywidualnych (pływanie). Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy turystyki górskiej, szukający solidnego obuwia i odzieży sprawdzającej się w każdych warunkach.

Zapraszamy!

 

Sklep Martes Sport w Gorlicach

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.