Aktualności

Sklep Martes Sport w Łomży

30 listopada pasjonaci aktywności z Łomży zyskają dodatkowy sklep sportowy na mapie miasta. W piątek otwieramy bowiem sklep Martes Sport w Parku Handlowym. 

Oferta sklepu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników sportów indywidualnych i drużynowych, outdoorowych i indoorowych. Asortyment, w którym znalazły się najbardziej cenione światowe marki, takie jak Arena, Adidas, Hi-Tec, Nike, Reebok, Salomon czy Wilson, docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy. 
W sklepie pasjonaci aktywności znajdą odzież, obuwie i akcesoria do uprawiania ulubionych dyscyplin, takich jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze, piłka nożna, siatkówka, nordic walking. Nie zabraknie również propozycji dla fanów turystyki górskiej oraz sportów zimowych. 
Sklep Martes Sport w łomżańskim Parku Handlowym jest drugim sklepem naszej sieci w położonej nad rzeką Narew miejscowości. Pierwszy znajduje się w Galerii Veneda.

Zapraszamy na zakupy!

Sklep Martes Sport w Łomży

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.