Aktualności

Sklep Martes Sport w Sokółce

11 kwietnia otwieramy pierwszy sklep Martes Sport w Sokółce. Miłośnicy sportu znajdą w nim odzież, obuwie i akcesoria do uprawiania ulubionych aktywności.

Sklep w Galerii Sokółka będzie pierwszym sklepem Martes Sport w mieście. Do tej pory mieszkańcy malowniczej miejscowości na Podlasiu, chcą skorzystać z szerokiej oferty naszej sieci, musieli jechać do pobliskich Moniek. Od czwartku odzież, obuwie i sprzęt sportowy cenionych marek kupią w swoim mieście.

W szerokim asortymencie sklepu coś dla siebie znajdą zawodowi sportowcy i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością. Oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów różnych dyscyplin, takich jak pływanie, bieganie, crossfit, kolarstwo, piłka nożna czy skating. Nie zabraknie również propozycji dla fanów turystyki górskiej.

Zapraszamy!

Sklep Martes Sport w Sokółce

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.