Aktualności

SUPER MARKA 2021

Już dwunasty raz Forum Biznesu przeprowadziło badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów.

Niezmiernie nam miło poinformować, że Martes Sport po raz kolejny uzyskał to wyjątkowe wyróżnienie i tym samym tytuł SUPER MARKA 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: producenci oraz dystrybutorzy odzieży i sprzętu sportowego.

Ponieważ w tym roku analizy zostały poszerzone o rozpoznawalność polskich marek na rynku w poszczególnych kategoriach, a jednocześnie tych brandów, które cechuje między innymi: długoletnia tradycja, ugruntowana pozycja rynkowa i powszechna rozpoznawalność, niezmiennie wysoka jakość produktu lub usługi oraz długoletnie zaufanie odbiorców marka Martes Sport otrzymuje również w tym roku dodatkowe, specjalne wyróżnienie: Polska Dobra Marka 2021!

SUPER MARKA 2021

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.