Aktualności

Test Sprawności 2018 z marką IQ

Nie masz planów na ostatni weekend lipca? Zapraszamy na spacer w stronę katowickiego Spodka, gdzie odbędzie się finał drugiej edycji crossfitowego Testu Sprawności! Impreza jest organizowana przez CrossFit Południe, a jej partnerem strategicznym jest marka IQ Cross The Line.

Głównym założeniem imprezy jest wyłonienie najsprawniejszej Polki i najsprawniejszego Polaka  2018 roku. Chcąc rywalizować o tytuł, każdy uczestnik musiał przesłać do komisji nagrania swoich dwóch treningów (z widocznym czasem wykonania): na ich podstawie oceniana była technika wykonania kolejnych powtórzeń. Pierwszy etap odbywał się w trzech kategoriach: amator, poziom podstawowy (scaled) oraz zaawansowany (rx). W efekcie wyróżniono 131 osób, które zmierzą się w Katowicach. 

Finał drugiej edycji Testu Sprawności odbędzie się w dniach 28-29 lipca. Nawet jeżeli nie planujecie startu w zawodach, warto przyjść na imprezę w roli widza, by zobaczyć kultowy już tor Barbarian Race oraz na własnej skórze poczuć atmosferę sportowej rywalizacji!

Zapraszamy!

Foto: fanpage organizatora

Test Sprawności 2018 z marką IQ

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.