Aktualności

Warsztaty pływackie Otylia Swim Tour w Sanoku

Już w niedzielę 16 czerwca odbędą się kolejne warsztaty pływackie dla dzieci, rodziców i opiekunów z cyklu Otylia Swim Tour. Miłośnicy sportów wodnych spotkają się tym razem w Sanoku. W gronie patronów wydarzenia znajduje się marka AquaWave.

Otylia Swim Tour – o sporcie i nie tylko

Zeszłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła aż 1000 juniorów i 2500 dorosłych uczestników – rodziców, trenerów i nauczycieli. Dzięki szerokiej tematyce i atrakcyjnej formie zajęć bieżący cykl cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Uczestnicy warsztatów organizowanych pod hasłem #ZostanMistrzemZycia wezmą udział w profesjonalnym treningu pływackim, a ponadto zobaczą, jak efektywnie przenieść wartości ze świata sportu – wiarę w siebie, szacunek dla rywali, odwagę w podejmowaniu wyzwań i konsekwencję w ich realizacji – na grunt codziennego życia.

Pływanie w teorii i praktyce

Zajęcia sportowe pod okiem Otylii Jędrzejczak i najlepszych krajowych trenerów odbędą się zarówno w basenie, jak i na sali gimnastycznej. Uczestnicy poznają ponadto zasady zdrowego odżywiania i nauczą się samodzielnie przyrządzać zbilansowane posiłki. Program obejmuje również spotkanie z psychologiem sportu, dotyczące mentalnych aspektów treningu i rywalizacji. Swój czas będą mieć także rodzice i opiekunowie młodych sportowców – specjaliści opowiedzą im o błędach i poprawnych wzorcach w relacjach na linii dziecko-rodzic i dziecko-trener.

Zapraszamy do Sanoka!

Warsztaty pływackie Otylia Swim Tour w Sanoku

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.