Aktualności

Zajęcia z mistrzynią olimpijską i AquaWave

2 czerwca w Nowym Targu odbędzie się druga edycja warsztatów dla dzieci, rodziców i opiekunów z cyklu Otylia Swim Tour. Dla młodych pasjonatów pływania będzie to doskonała okazja, by potrenować pod okiem najlepszych ekspertów i spotkać się z mistrzynią olimpijską. Marka AquaWave jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Dla dzieci, rodziców i trenerów

Zajęcia dla najmłodszych będą podzielone na część praktyczną i teoretyczną. Podczas warsztatów na basenie młodzi pływacy będą szlifowali swoje umiejętności i otrzymają szereg praktycznych wskazówek od najlepszych trenerów w kraju oraz Otylii Jędrzejczak, mistrzyni olimpijskiej, dwukrotnej mistrzyni świata i pięciokrotnej mistrzyni Europy. Dzieci spotkają się również
z dietetykiem, który pokaże im, jak przygotowywać proste, pyszne i zdrowe posiłki, a następnie zaprosi do wspólnego gotowania. Ostatnim punktem programu będą zajęcia z psychologiem poświęcone tematom takim jak szacunek dla drugiej osoby, praca w grupie, cierpliwość i wytrwałość
w dążeniu do celu.

Swoje zajęcia będą mieli również rodzice i trenerzy. Z myślą o nich zorganizowano m.in. spotkanie z psychologiem i dietetykiem, którzy opowiedzą o poprawnych wzorcach żywieniowych i budowaniu relacji rodzic-dziecko oraz trener-dziecko. 

Każdy ma talent

Celem projektu Otylia Swim Tour jest pokazanie najmłodszym, że każdy ma talent, musi tylko go w sobie odnaleźć i pielęgnować. Zajęcia mają nauczyć dzieci odwagi w podejmowaniu wyzwań i wytrwałości w ich realizacji, szacunku do siebie i innych, a także siły i zaradności.

Zajęcia z mistrzynią olimpijską i AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.