Aktualności

Zajęcia z mistrzynią olimpijską i AquaWave

16 i 17 listopada odbędą się kolejne warsztaty z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak w ramach Otylia Swim Tour. Marka AquaWave jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Dla młodych pływaków i ich opiekunów

W ramach warsztatów 90 młodych zawodników weźmie udział w zajęciach praktycznych na pływalni i sali gimnastycznej, a także w spotkaniu
z dietetykiem, który opowie im, jak przyrządzać zdrowe, zbilansowane posiłki. W programie znajdzie się ponadto wykład dotyczący mentalnych aspektów treningów i rywalizacji, który poprowadzi psycholog sportu.
Osobne panele przygotowano również dla trenerów, opiekunów i rodziców. Wszystko po to, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.

Pod okiem najlepszych specjalistów

16 listopada warsztaty odbędą się w Katowicach, a dzień później w Sosnowcu. Młodych adeptów pływania szkolić będą wybitni trenerzy i utytułowani pływacy: oprócz Otylii Jędrzejczak m.in. Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk, Robert Białecki czy Andrzej Skorykow.
Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie eventu: https://otyliaswimtour.pl/

Zapraszamy!

 

Zajęcia z mistrzynią olimpijską i AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.