Aktualności

Zapraszamy na Bieg po Serce Zbója Szczyrka

23 lipca w Szczyrku odbędzie się siódma edycja Biegu po Serce Zbója Szczyrka. Hi-Tec - jako  marka partnerska miasta - serdecznie zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie sportowo-rekreacyjne, którego celem jest pomoc chorym dzieciom i wsparcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. 

Impreza w szczytnym celu

W biegu tradycyjnie biorą udział nie tylko biegacze, ale też piesi, rowerzyści, miłośnicy rolek i marszów z kijkami oraz osoby niepełnosprawne. Zadaniem uczestników jest pokonanie jak największej ilości okrążeń wyznaczonej trasy. Technika jest dowolna, a w wydarzeniu uczestniczyć może każdy. 

Specjalne atrakcje z okazji ŚDM

Tegorocznemu wydarzeniu, ze względu na obchodzone w Krakowie Światowe Dni Młodzieży, towarzyszyć będą specjalne atrakcje. Przez cały weekend na Placu św. Jakuba będzie można kupić książki, spotkać się z ich autorami, m.in. Wojciechem Cejrowskim i wziąć udział w konkursach. W dniu biegu o godzinie 15 rozpoczną się warsztaty serowarstwa. W trakcie trwania biegu odbędzie się także 2 edycja Dnia Dawcy Szpiku. Sobotnie wydarzenie zwieńczy koncert znanego artysty Goorala. 

Aktywna współpraca

Bieg po Serce Zbója Szczyrka to jedno z wielu aktywnych wydarzeń odbywających się w Szczyrku. Idee promowane przez miasto są bardzo bliskie filozofii naszej marki. Tym bardziej cieszymy się, że już od kilku lat w ramach naszej umowy partnerskiej możemy je wspólnie upowszechniać. 

Szczyrk może się pochwalić znakomitymi warunkami do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, takich jak turystyka górska, nordic walking czy kolarstwo. Całoroczna oferta miasta obfituje w aktywne propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i seniorów. Promocji aktywności sprzyja także rozwój infrastruktury sportowej. Najlepszym przykładem jedna z ostatnich inwestycji miasta, czyli budowa Centrum Rekreacji z crossowym torem rowerowym i trasą narciarstwa biegowego. Jesteśmy przekonani, że dzięki tego typu projektom nasza współpraca będzie się dynamicznie rozwijać. 

Zapraszamy na Bieg po Serce Zbója Szczyrka

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.