Aktualności

Zawody Enduro World Series Gold Qualifier

Zawody właśnie ruszają! Chwytaj za kierownicę lub kibicuj razem z Martes Sport na zawodach Enduro World Series Gold Qualifier!

Dziś, 27 sierpnia, startują zawody Enduro World Series Gold. Główny wyścig odbędzie się w sobotę 28 sierpnia, prowadzony na trasach w kompleksie Enduro Trails w Szczyrku i Bielsku.

Tegoroczna edycja będzie niesamowitą wycieczką, która zaczynie się w Szczyrku i będzie prowadzić malowniczymi szlakami aż do Bielska-Białej. Do zawodów zgłosiło się powyżej 200 zawodników, więc można się spodziewać zaciekłej konkurencji na wielką skalę. W dyscyplinie enduro zawodnicy ścierają się jedynie na wyznaczonych, zamkniętych odcinkach specjalnych, prowadzących w dół. Jeżeli chodzi o odcinki dojazdowe, zawodnicy będą mogli podziwiać widoki wspinając się do góry, bo czas nie jest wtedy mierzony. Tegoroczne odcinki specjalne będą trudne i wymagające nie tylko siłowo ale również technicznie. Poprowadzone są czarnymi i czerwonymi trasami w kompleksie Enduro Trails w Szczyrku i Bielsku. Przewidywany czas najszybszego zawodnika na odcinkach specjalnych to niemal 35 minut a ukończenie całych zawodów przewidziane jest na około pięć godzin. Najwyższy spadek na odcinakach specjalnych to 1650m. Przewidywana długość trasy zawodów to aż 38km. W Szczyrku będzie można jeden raz wyjechać Gondolą, ale na całej trasie zawodów ponad 1100m przewyższenia trzeba będzie i tak pokonać o własnych siłach. Relacja filmowa z imprezy i zdjęcia od oficjalnych fotografów będą dostępne na stronie internetowej Enduro Trails.

Zawody Enduro World Series Gold Qualifier

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.