Aktuality

Aktywni od najmłodszych lat - festiwal sportu dla dzieci Wannado

Festiwal sportu dla dzieci Wannado promuje ideę aktywnego stylu życia i budzi w najmłodszych sportową pasję. Mali i duzi miłośnicy ruchu spotkają się 9 września we Wrocławiu, a także 17 września w Gdańsku. Marka Huari jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Pierwsza edycja festiwalu Wannado odbyła się w 2010 roku w Czechach. Od zeszłego roku impreza ma miejsce także w Polsce. Organizatorzy festiwalu udowadniają, że sport jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, a zdrowy tryb życia może być także przyjemnością. Mali goście festiwalu spróbują sił w różnorodnych dyscyplinach sportowych, wezmą udział w licznych konkursach i zawodach, a w zabawie towarzyszyć im będą znani polscy sportowcy. Atrakcje przypadną do gustu dzieciom w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem grupy 5-12 lat.

We wrześniu festiwal Wannado zagości w 2 miastach:

  • 9 września: Wrocław, Akademia Wychowania Fizycznego

  • 17 września: Gdańsk, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Zapraszamy!

Foto: Fanpage organizatora

 

Aktywni od najmłodszych lat - festiwal sportu dla dzieci Wannado

O nás

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 2600 osob.