Aktuality

Elbrus - Zatorska 2016 – bieg po rekord świata!

Marka Elbrus jest oficjalnym sponsorem Izabeli Zatorskiej, jednej z najlepszych na świecie biegaczek górskich. Specjalistka od długich dystansów już niedługo zmierzy się z rekordem świata kobiet w biegu na Elbrus, najwyższy szczyt Kaukazu (5642 m.n.p.m.). 

Kariera godna pozazdroszczenia

Przygoda Izabeli Zatorskiej ze sportem rozpoczęła się 35 lat temu i wciąż znaczona jest wieloma osiągnięciami. Do licznych sukcesów (m.in srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw świata w biegach górskich oraz zdobywczyni Pucharu Europy w biegach górskich) zawodniczka chce dołączyć jeszcze jeden: pobicie rekordu świata kobiet w biegu na Elbrus. Impreza rozpocznie się w połowie września. 

Nieprzypadkowy wybór

Nazwa marki Elbrus nie jest przypadkowa. Najwyższy szczyt Kaukazu przez środowisko himalaistyczne uznawany jest za najwyższy szczyt Europy. Dla ludzi gór  to synonim pokonywania własnych granic. Ta sama idea przyświecała nam, gdy tworzyliśmy markę i myśleliśmy o osobach, które będą nosiły naszą odzież. To właśnie dla nich z pasją oddajemy się promowaniu aktywnego stylu życia i z czystą przyjemnością wspieramy inicjatywy takie jak projekt Elbrus - Zatorska 2016. 

Elbrus - Zatorska 2016 – bieg po rekord świata!

O nás

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 3000 osob.