Aktuality

Huari sponsorem strategicznym Futsal Ekstraklasy

Z przyjemnością informujemy, że marka Huari należąca do Grupy Kapitałowej Martes Sport została sponsorem strategicznym Futsal Ekstraklasy na sezon 2018/2019.

Spółka Futsal Ekstraklasa od 2010 roku dba o rozwój profesjonalnego współzawodnictwa w futsalu poprzez organizowanie rozgrywek klubowych, opracowywanie planów szkoleniowych czy działania o charakterze edukacyjnym. Stara się również promować aktywność wśród młodych ludzi i popularyzować piękny sport, jakim jest piłka halowa.

Marka Huari tworzy produkty dla miłośników sportów drużynowych. Jej celem jest dostarczanie kolekcji, w których pasjonaci piłki nożnej, halowej czy koszykówki znajdą wszystko, co niezbędne do uprawiania ulubionej dyscypliny: odzież, obuwie, sprzęt oraz akcesoria. Hasło przewodnie marki - Never give up - przypomina, że wielkie rzeczy wymagają czasu i nie należy rezygnować z marzeń.

Spotkanie dwóch spółek, dla których sport jest bardzo ważny, zaowocowało podpisaniem umowy, dzięki której Futsal Ekstraklasa zyska wsparcie finansowe na nadchodzący sezon.

Liczymy na owocną współpracę!

Huari sponsorem strategicznym Futsal Ekstraklasy

O nás

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 3000 osob.